trende

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Evlerde ve ofislerde yapılan tadilatların ardından ve inşaat sonrasında meydana gelen toz, kir veya lekeleri temizlemek bir hayli zordur. Kesinlikle profesyonel bir hizmet alınmalı ve böylece eşyaların veya malzemelerin zarar görmesi engellenmelidir. İnşaat sonrası temizlik tam da bu durumlar için vardır.

Çıkarmakta zorlandığınız tüm harç ve sıva kalıntıları, boya kalıntıları veya tozları temizleriz . Aynı zamanda tüm zor lekelerin çıkarılmasında profesyonel bir hizmet sunarız . Garantili bir hizmet anlayışı taşıyan temizlik şirketleri sayesinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm mikrop, toz ve kirlerden arındırılmış garantili temizlik hizmetini müşterilerimize sunuyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Hangi Hizmetleri Sunar?

Profesyonel ekibi, temizlik malzemeleri ve gerekli aparatları ile inşaat sonrası temizlik tüm inşaat ve tadilat kalıntılarından ev veya ofislerinizi tertemiz yapar. Firmamız bu konuda garantili bir şekilde teslimini gerçekleştirir.  Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri ile temizlik firmamız uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir.

Firmamızda çelik, ahşap, granit, seramik ve parke gibi tüm yüzey veya alanlar çizilmeden, herhangi bir zarar verilmeden eğitimli personellerimiz tarafından tüm kir ve kalıntılardan arındırırız. Her alana farklı bir aparat kullanarak ve en önemlisi de hijyeni tamamen sağlayana kadar temizleme işlemine devam ediyoruz. Ahşap zemin ve yüzeyler nemli bir bezle sileriz. Sert zeminlerde ise makineler yardımıyla kalıntıları uzaklaştırırız. Banyo ve fayans yüzeylerde özel kimyasallar kullanılarak sünger yardımı ile iz ve leke bırakmadan sileriz. Konsantre ürünleri sulandırılarak temizlikte kullanırız.

İnşaat Temizlik Şirketi Seçimi

Kurumlar ya da şahıslar inşaat sonrası temizlik seçerlerken bazı hususlarda dikkatli olmalıdırlar. İnşaat firmaları inşaat sonrası temizliği ikiye ayırmışlardır. Biri kaba temizlik, ikincisi ince temizliktir. Her ikisinde de farklı kimyasal malzemeler kullanırız. Dolayısıyla, bu konuda şirketlerin kullandığı malzemeler de önemlidir.

Ayrıca, inşaat sonrası temizlik seçiminde referanslarına bakılarak da bir karara varalabiliriz. Yaptığı geçmiş projeleri ziyaret edilerek daha sağlıklı bir karar verebiliriz. Temizlik şirketinin kullandığı temizlik personeli de önemlidir. Büyük ya da küçük fark etmeksizin aynı özeni göstererek inşaat sonrası temizlik işini yapacak bir güvenilir şirket ile çalışmak gerekir. Firmamız inşaat sonrası temizlik konularında sizlere yardımcı hizmetler sunar. İnşaat sonrası temizlik işlerinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?