trende

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat bitiminde bir evin temizliğinin yapılması diğer temizliklere benzemez. İnşaattan dolayı ortaya çıkan lekelerin ve kirlerin temizlenmesinde bir takım kimyasalların kullanılması gerekir. Bunun yanında, özel ekipmanların kullanılması ve bir ekip çalışmasının yapılması ile çok daha rahat bir temizlik gerçekleştiririz.

Firmamızın çalışanları ile temizliği yapılacak olan inşaatı bitmiş ev ya da dairenin ne kadar kirli ve leke yoğunluğuna sahip olduğu inceleriz. Sonra gerekli ekipmanlarla aynı gün biz temizleyip daire teslim yaparız. İnşaat sonrası işinin mutlaka profesyonel ellerce yapılması gerekir. İnşaatı tamamlanmış ya da komple tadilatı bitmiş evin içine yerleşmeden önce inşaat sonrası temizliğinin biz tarafından sağlıklı bir şekilde yapılıp teslim edilir.

İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatlarına Neler Dahildir?

Firmamız, inşaatın bitiminde evin büyüklüğüne göre oluşturduğu profesyonel ekibi temizliğin yapılacağı eve yönlendirir. Özel temizlik kimyasalları ve ekipmanları ile gereken tüm bölgeler  kir veya lekelerden arındırırız. Hatta, temizliğin yapılacağı ev sigorta kapsamı altına alınarak temizleriz. İnşaat sonrası hizmetinden müşterinin memnun kalmaması durumunda firmamız tarafından mutlaka hizmet telafi ederiz.

Firmamızda inşaatın ardından yapılacak temizlik hizmetinin içinde camlar, kapılar, çerçeveler, duvarlar, zeminler,  mutfak dolapları, tüm dolaplar, mutfak, banyo ve tüm diğer odalar yer alıyor. Temizlik ve hijyen alanında profesyonel düzeyde eğitim almış olan ekibimiz inşaatın ardından geride kalan tüm toz, harç ve sıva kalıntıları, boya kalıntıları, bant ve etiket izlerini kazıyıp tamamıyla yok ederek tertemiz bir şekilde teslimini yapar.

Temizlik İçin Yapılması Gerekenler

İnşaatın ardından temizlik ekibimizin temizlenecek eve gelmesiyle öncelikle kaba inşaat kalıntılarının oradan uzaklaştırıldığına emin olmalıdır. Elektrik ve suyun açık olup olmadığının kontrollerini yapar. Temizliğin yapılacağı günde nakliye veya montaj işlemi yapılmaması konusunda da dikkatli olunmalıdır.

İnşaat sonrası ekibimiz sabah erken saatlerde temizlik yapılacak ev ya da konuta gelmektedir. Tüm belirtilen alanlar temizlenmeye başlar. İşin bitiminde gerekli kontroller yapılarak iş teslim formu ve müşteri memnuniyeti formları doldurularak ödeme alınır. Eğer müşterimiz tatmin olmadığı ve yetersiz gördüğü alanlar kalırsa bunun telafisi yapılmadan ekibimiz tarafından yapılır ve bitmeden ekibimiz oradan ayrılmaz. Firmamız inşaat sonrası temizlik konularında hizmet vermektedir. Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ayşe Yılmaz
Ayşe Yılmaz
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?